TOBB Logo ISO 9000 LOGO ISO 10002 LOGO
Online İşlemler
USD 18,7832
EUR 20,3228
İMKB 5.207,67
ALTIN 1.158,2390
Antalya 19⁰C
X

Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı Hk.

23/02/2023

Değerli Üyemiz,

Oniki tarafından Antalya’da e-ticaret ve e-ihracat alanında bizim de desteklediğimiz çok değerli yapay zeka destekli B2B görüşmelerin yapılacağı, size ve işinize katkı sağlayacağını düşündüğümüz bir konferans düzenlenecek. Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nın altıncısı (Antalya’da ilk kez) 2 Mart 2023 tarihinde Ramada Hotel Antalya’da yapılacak ve saat 09:00’da başlayacak. 

Birlik ve dayanışma içerisinde olduğumuz bugünlerde, deprem bölgesine olan desteklerimizin sürdürülebilirliliğinin öneminin farkındayız ve bu nedenle ticari hayatın devamlılığı büyük bir önem arz ediyor.

Ülke ekonomimize önemli bir katkı sağlayan ihracatın güçlenmesi de bu bağlamda çok değerli. Oniki e-ticaret ve e-ihracat konferansı bu anlamda büyük bir potansiyeli barındırıyor. Buradan çıkacak ticari değerler ekonomimizin büyümesine ciddi bir katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Etkinliğin tüm bilet gelirinin depremzedelere bağışlanacağını da bilgilerinize sunarız.

Yapay zeka teknolojisinin kullanılmasıyla katılımcıların en doğru şekilde eşleşmelerini sağlamayı amaçlayan bu “hibrit” e-ticaret ve e-ihracat konferansını Antalya Ticaret Borsası olarak biz de destekliyoruz.

Bu konferansta; Antalya ve çevre illerdeki E-Ticaret ve E-İhracat alanında üretim yapan üreticiler, bu ürünleri alıp satışını yapacak satıcılar ve ekosisteme çeşitli çözümler sunan hizmet ve servis sağlayıcı firmalar bir araya gelecek. 

Ayrıca, hibrit konsepte sahip konferansta anlık olarak dünyanın her yerinden katılımcılar da online şekilde yerlerini alacak. Özetle tüm e-ticaret ve e-ihracat ekosisteminin en önemli aktörleri burada olacak.

Hibrit konsepte sahip ve özenle seçilmiş bir kitlenin yer alacağı konferansta Oniki’nin yapay zeka destekli B2B matchmaking teknolojisi kullanılacak. Bu sayede katılımcılar kendilerine ve işlerine maksimum fayda sağlayacak 12 kişi ile bire bir B2B görüşme gerçekleştirme fırsatı bulacak. Kahve ve yemek aralarında da networking yapma fırsatının yanı sıra mobil uygulamada toplanılan puanlarla, katılımcılar gün sonunda sahnede verilen 12 özel hediyeden birini kazanma şansı yakalayacak.

 

Üyelerimize özel Fiziksel ve Online Katılımda “Sınırlı Sayıda” Ücretsiz Bilet Fırsatı

Yapay zeka destekli B2B matchmaking teknolojisinin kullanılacağı bu önemli konferansa oniki.net üzerinden başvurabilirsiniz. Başvuru esnasında üyelerimize özel sunulan sınırlı sayıdaki fiziksel ve online ücretsiz kupon kodundan faydalanabilirsiniz.

İLK BAŞVURAN 20 KİŞİ İÇİN ÜCRETSİZ “FİZİKSEL” KATILIM KODUNUZ

oniki.net adresi üzerinden konferansa ilk başvuran 20 kişi için; fiziksel katılımda geçerli olacak olan ATB750 kodunu kullanabilirsiniz. 

İLK BAŞVURAN 40 KİŞİ İÇİN ÜCRETSİZ “ONLINE” KATILIM KODUNUZ

oniki.net adresi üzerinden konferansa ilk başvuran 40 kişi için; online katılımda geçerli olacak olan ATB132 kodunu kullanabilirsiniz. 

FİZİKSEL KATILIMDA GEÇERLİ %40 İNDİRİM KODU

Fiziksel katılımdaki ilk 20 kişilik fırsatı kaçırmanız durumunda ise fiziksel katılımda %40 indirim sağlayan ATB40 koduyla da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Etkinliğe Başvuru Adımları

Etkinliğe nasıl kayıt olunur? (En kısa sürede kaydınızı tamamlamanız rica olunur, son anlara kalmaması çok önemlidir, kayıt sırasında aşağıda yer alan ilgili kodu "kupon kodu" alanına girmeyi unutmayınız)

1) Etkinliğe katılan her kişi app.oniki.net adresi üzerinden her biri kendi kaydını gerçekleştirmelidir.

2) Etkinlik gününe kadar ise mobil uygulamamızın her katılımcı tarafından kesinlikle indirilmesi gerekmektedir. Etkinlik gününde süreç oradan ilerleyecektir.

Uygulama linkimiz: https://oniki.net/indir  

3) Uygulama ya da bilgisayarınız üzerinden oniki portalına hızlıca kayıt olabilirsiniz.

4) Kayıt olduktan sonra "Antalya" etkinliğine başvuru yapınız.

5) Başvuru sırasında "fiziksel katılım" ya da “online katılım” seçeneğini seçtikten sonra karşınıza çıkan ekranda; size verilen ilgili kodu "kupon kodu" alanına girmeyi unutmayınız. Bu aşamayı es geçmeyiniz, kod girmeden indirim yansımayacaktır.

6) Kodu girdikten sonra fiyattaki değişimi göreceksiniz, düşüşü görüp o şekilde ilerleyebilirsiniz.

7) Son olarak karşınıza başvuru formu gelecektir. Oradaki soruları dikkatli bir şekilde doldurduktan sonra gönder dediğinizde kaydınız tamamlanmış olacaktır.

Nasıl kayıt olabileceğinizi detaylı şekilde anlatan video: https://youtu.be/hntR_4dndv4

Networking alanında yenilikçi bir yaklaşım sunan bu etkinlikte sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

Aklınıza takılan her konuda Oniki ekibinden Ersin Yılmaz’a ulaşabilirsiniz.

0530 785 40 86

[email protected]

Üyelerimize duyurulur.

 

Duyurular'a geri dön