Mobil uygulama için seçim yapınız.
  Android Ios  
ENDEKSLER
ATB 100. Yıl Belgeseli
  pdf video  
TÜRİB
Etkinlik Takvimi
Aralık Ocak 2022
pzt. sa. çr. prş. cm. cmt. pz.
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Ziyaretçilerimiz
IP Numaranız : 54.80.252.84
Şuan 11 kişi online
Bugün 244 kişi ziyaret etti.
Toplam Gösterim: 166957
Ankete Katıl
Borsamız organizasyonlarını hangi kanallardan takip ediyorsunuz?
Anket sonuçları için tıklayın    

Haberler

ÜYELERE EKONOMİK UYARI
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Temmuz ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında yapıldı. ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, meclis üyelerini yönetimin bir aylık çalışması hakkında bilgilendirdi.890 AİLEYE RAMAZAN PAKETİ ATB nin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nin desteğiyle hazırlanan Ramazan yardımlarını 890 aileye ulaştırdığını bildiren Ali Çandır, "Yardımlarımızın ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasına vesile olan yönetim, meclis ve komite üyelerimize, personelimize, basınımıza teşekkür ediyoruz" dedi. Çandır, içerisinde zeytinyağ da bulunan Ramazan paketinin, bölgedeki üretici ve esnaftan temin edilen kaliteli ürünlerle ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını kaydetti. Geleneksel hale gelen Ramazan yardımlarının Türk milletinin dayanışmasının en güzel örneklerinden biri olduğunu kaydeden Çandır, başta TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere tüm TOBB yönetimine teşekkür etti. HERKES TEDBİRİNİ ALSINMeclis teki konuşmasında ekonomik verileri de değerlendiren Ali Çandır, 2014 yılının ilk 6 ayında dahilde alınan KDV nin yüzde 3.7 oranında, ÖTV nin yüzde 1.8, ithalde alınan KDV nin ise yüzde 1.8 arttığına dikkat çekerken, "Oysa geçen yılın ilk 6 ayında dahilde alınan KDV yüzde 23 oranında, ÖTV yüzde 27, ithalde alınan KDV yüzde 32 oranında artmıştı. Bu rakamlara bakınca iç tüketimdeki daralmanın beklenin üzerinde olduğunu görüyoruz. Herkes tedbirini ona göre alsın" uyarısında bulundu. Meclisin ardından birleştirilmiş komite toplantısı yapıldı. Sektörel değerlendirmelerin yapıldığı komite toplantısında, üyeler ekonomik beklenti anketine katıldı.

Detaylar...

ANTALYA BORSA DAN ZEYTİNPARK TA ZEYTİN KOKULU İFTAR
Antalya Ticaret Borsası(ATB), geleneksel hale getirdiği iftar yemeklerine devam ediyor. ATB’nin Zeytinpark’ta düzenlediği zeytin ağaçları altındaki iftar yemeğine yaklaşık 1000 kişi katıldı. Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, ATB Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar, AKP Antalya Milletvekili Vecdi Gönül, Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, Kepez Kaymakamı Savaş Tuncer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral İrfan Can, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Aykut Tanrıverdi, İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, EXPO Genel Sekreteri Selami Gülay, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ATSO Başkan Yardımcısı Davut Çetin, ATB yönetim kurulu üyeleri, meclis ve komite üyeleri, siyasi parti il başkanları, bölge oda ve borsa başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, basın kuruluşları temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Tasavvuf müziği eşlindeki iftar yemek duasıyla son buldu. ZEYTİNNAME’DENİftar mönüsündeki ‘Zeytinname’ başlıklı yazı iftara katılanların dikkatini çekti. Şair Nazım Hikmet Ran’ın ‘Yaşamaya Dair’ şiirinden alınan “Yani öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı, yetmişinde bile, mesela zeytin dikeceksin” dizeleriyle başlayan Zeytinname’de zeytinin Antalya’nın kadim zenginliği olduğu belirtildi. Zeytinname’de, “İlaçtır, yemektir, sağlıktır, şandır, barıştır ve bir kültürdür zeytin, ZEYTİNPARK’ta yeniden filizlenen” ifadelerine yer verildi.

Detaylar...

ATB KORKUTELİ DE ÜYELERİYLE İFTARDA BULUŞTU
Antalya Ticaret Borsası ilçelerdeki son iftar yemeğini çok sayıda üyesi bulunan Korkuteli de verdi. ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, iftar öncesinde beraberindeki ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül, Hüseyin Simav ve Süleyman Ersan ile birlikte Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, Korkuteli Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özlem Çağırıcı, Korkuteli Malmüdürü Halil Karayel ile Korkuteli Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz ı makamında ziyaret etti. Korkuteli deki tarım ve hayvancılık konusunda görüş alışverişinde bulunan Borsa heyeti, Borsa nın çalışmaları hakkında bilgi verdi. ATB nin Korkuteli kapalı pazar yerinde verdiği bin kişilik iftar yemeğine, Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, Korkuteli Belediye Başkan Vekili Mehmet Kılınç, ATSO Başkan Yardımcısı Davut Çetin, Malmüdürü Halil Karayel, ilçe Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz, Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mutluay Oskay, Müftü Duran Turgut, ATB yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, komite üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. ATB nin iftarı Müftü Duran Turgut un duasıyla son buldu.

Detaylar...

ANTALYA BORSA İFTARI ELMALI DA ÜYELERİYLE YAPTI
Antalya Ticaret Borsası Elmalı Vahab-i Ümmi Türbesi nde düzenlediği iftarda üyeleriyle bir araya geldi. İftar öncesinde ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül ve Hüseyin Simav ve ATB Meslek Komitesi üyesi Ahmet Yılmaz, Elmalı Kaymakamı Mehmet Murat Çekmen, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Muzaffer Tekin, Emniyet Müdürü Hasan Mutlu, Vergi Dairesi Müdürü Ali İnci ve Mal Müdürü Mete Özer ve Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ordu ya nezaket ziyaretinde bulundu. Kaymakam Çekmen, Borsa nın kent için yararlı hizmetlere imza attığını belirterek, ziyaretin anısına Borsa Başkanı Çandır a tarihi Elmalı evlerinin fotoğraflandığı seramik tabak hediye etti. ATB nin Elmalı da düzenlediği iftara, ATSO Başkan Yardımcısı Davut Çetin, SGK İl Müdürü Selim Erol, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Kumluca Ticaret Borsası Başkanı Fatih Durdaş, BAGEV Başkan Yardımcısı İbrahim Solak, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Muzaffer Tekin, Emniyet Müdürü Hasan Mutlu, Vergi Dairesi Müdürü Ali İnci ve Mal Müdürü Mete Özer ve Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ordu, Antalya eski Belediye Başkanı Hasan Subaşı, ATB meclis üyeleri, komite üyeleri, personelinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Yemek duasının ardından iftara katılanlar bir süre sohbet etti.

Detaylar...

ATB NİN İLK İFTARI SERİK TE
Antalya Ticaret Borsası, Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar yemeklerini bu yıl da sürdürüyor. Antalya Ticaret Borsası, Ramazan ayının ilk iftarını Serik İlçesi nde verdi. İftar yemeği öncesinde Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Başkan Yardımcısı Halil Bülbül ve ATB Meclis Üyesi Veli Karasu, Serik Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, Serik Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mustafa Çömezoğlu, Serik Vergi Dairesi Müdürü Fahri Gün ü ziyaret ederek Borsa nıın çalışmaları hakkında bilgi verdi. YOĞUN KATILIMSerik Belediyesi önünde verilen 2 bin kişilik iftara, Serik Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Başkan Yardımcısı Halil Bülbül, ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, ATB meclis ve komite üyeleri, BAGEV Başkan Yardımcısı İbrahim Solak, Serik Belediye Başkan Vekili Yusuf Kaya, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Gökhan Karaca, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mustafa Çömezoğlu, Serik Vergi Dairesi Müdürü Fahri Gün ün yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Dualarla başlayan iftar, tasavvuf müziği dinletisiyle devam etti.

Detaylar...

ATB SANAT MÜZİĞİ KOROSUNDAN YAZ KONSERİ
Antalya Ticaret Borsası Türk Sanat Müziği Korosu, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu nda Yaza Merhaba Konseri verdi. Şef Hayati Göver yönetimindeki Koro, hicaz, uşşak, nihavend makamında şarkılar seslendirdi. Mehtap Tomrik in sunumuyla verilen konserde hareketli şarkılarla coşan dinleyiciler, bazı şarkılara eşlik etti. Dinleyiciler, Antalya Ticaret Borsası Türk Sanat Müziği Korosu nun konserini ayakta alkışladı. Şef Hayati Göver, sanatı destekleyen Antalya Ticaret Borsası Yönetimine teşekkür ederken, konserlerinin süreceğini kaydetti. Göver, her yıl verilen Yaza Merhaba Konseri ne duyulan ilgiden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Detaylar...

ANTALYA DAN MOSTAR A TİCARİ KÖPRÜ
Antalya Ticaret Borsası, Borsa Hersek e çalışma ziyaretinde bulundu. ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Antalya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Dallı nın bulunduğu heyette, ATB yönetim kurulu, meclis ve komite üyesi işadamları yer aldı. Ekonomik ve ticari alanda yapılabilecek çalışmaların ele alındığı ziyarette ATB heyeti, Mostar Ticaret Odası Müdürü Zeljana Bevanda ile bir araya geldi. Mostar Başkonsolosluğu Konsolos Yardımcısı Özge Karahan ın da hazır bulunduğu ikili görüşmede Ali Çandır, "Türkiye nin dünyaya açılan penceresi Antalya dan geliyoruz" dedi. Antalya nın tarım ve turizm olmak üzere iki lokomotif sektöre sahip bir şehir olduğunu belirten Çandır, ATB nin üyelerinin tamamının tarımsal ürünleri üreten, işleyen, satan ve ihracatını yapanlardan oluştuğunu kaydetti. Bosna Hersek ile tarihe dayalı ilişkilerin dışında ticari ilişkilerin gelişmesini de arzu ettiklerini söyleyen Ali Çandır, "Karşılıklı ticaret rakamları çok tatmin edici değil. Türkiye Bosna da ithalat ve ihracatta 8 inci sırada. Umarız iş aleminin karşılıklı iletişimi ile ticari ilişkilerimiz gelişir" dedi. Isparta, Burdur ve Antalya illerini kapsayan Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı nın başkanlığını da yürüttüğünü belirten Ali Çandır, "Bölgemizde ticari alanlara kolay ulaşabilecek adres konumundayız. Karşılıklı ticaret fırsatlarını belirleyip bunları hayata geçirmek her ülke için de yarar sağlayacaktır" dedi. Antalya, Burdur ve Isparta da Türkiye de ilk 500 e giren önemli firmaların bulunduğunu, bunların dünyanın değişik bölgelerinde yatırımı olduğunu belirten Çandır, "İşadamlarımız Yatırım Ortamı uygun olan ülkelere yatırım yapmaktan çekinmezler. Ticari heyetlerle bu çalışmalara katkıda bulunmak istiyoruz" dedi.YÖRESEL FUARA DAVET Antalya Ticaret Borsası nın Yöresel Ürünler Projesi hakkında Mostar Ticaret Odası Müdürü Zeljana Bevanda ya bilgi veren Ali Çandır, "81 ildeki yöresel ürünleri Antalya da toplayıp fuar yapıyoruz. Sizin Ülkenizde de çok sayıda yöresel ürün var. Yöresel ürünlerinizi 22-26 Ekim tarihlerinde Antalya da Yöresel Ürünler Fuarımızda görmek isteriz" diyerek Bevanda yı uluslararası alana açılacak fuara davet etti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Dallı, Antalya nın 5,5 milyon ton üretimle Türkiye nin yaş meyve ve sebze üretiminin yüzde 10 unu karşıladığını belirterek, bunun büyük bölümünün örtü altı üretim olduğuna dikkat çekti. Dallı, iki ülkenin de birbirinin ürünlerini değerlendirme fırsatı bulacakları ortamın oluşturulmasını diledi. MOSTAR FUARINA DAVETİMostar Ticaret Odası Müdürü Zeljana Bevanda, 1992-1995 yıllarında yaşanan savaş sonrasında ithal eden bir ülke haline geldiklerini belirterek, "Şimdi bazı ürünlerimizi ihraç eder hale geldik. Türkiye den gelecek yatırımlar bizleri memnun edecektir" dedi. Mostar Ticaret Odası üyelerine Yöresel Ürünler Fuarı nı bildireceklerini söyleyen Bevanda, yöresel değerlerini sergilemekten memnun olacaklarını ifade etti. Bevanda, ATB üyelerini her yıl Nisan ayında yapılan Mostar Fuarı na davet etti.Ziyarette Ali Çandır, Mostar Ticaret Odası Müdürü Zeljana Bevanda ya biblo kaftan hediye ederken, Antalya yemeklerinin yer aldığı kitapçık ve 4. Yöresel Ürünler Fuarı kataloğu armağan etti.

Detaylar...

ATB Haziran ayı Meclisi toplandı
Antalya Ticaret Borsası Haziran ayı Meclisi, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında toplandı. Mayıs ayı mizanının tetkik ve tasdik edilmesinin ardından borsaya kayıt işlemleri görüşüldü. Askıdan indirilecek üyelerin değerlendirildiği Meclis te gelir gider hesap dökümü üyelerle paylaşıldı. ATB Başkan Vekili Halil Bülbül, ATB yönetiminin 1 aylık çalışmalarıyla ilgili üyeleri bilgilendirdi. Sektörel konuların değerlendirildiği Meclis te üyelere ekonomik beklenti anketi de yapıldı.

Detaylar...

Antalya Ticaret Borsası ndan ilkyardımcı eğitimi
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Tarımsal Uygulamalı Mesleki Eğitim Merkezi nde (TUMEM) ilkyardımcı eğitimi düzenledi. ANDEM İlkyardım Eğitim Merkezi tarafından verilen Sağlık Bakanlığı sertifikalı eğitim, 10 ar kişilik gruplar halinde iki gün sürdü. Gülsüm Geylani nin verdiği ilkyardımcı eğitimine, sigortalı işçi çalıştıran işyerleri katıldı. Eğitim programında, temel yaşam desteği, kanamalar, kırık, çıkıklar, yanıklar, suda boğulmalar, tıkanmalar, araçtan çıkarma, taşıma teknikleri, zehirlenmeler, donmalar, sıcak çarpmaları, solunum yolu zehirlenmeleri, böcek sokmaları, gıda zehirlenmeleri, zirai ilaç içmiş kişiye müdahale, 112 ile iletişime geçme, tarım sektöründe çalışanların çalışma koşulları göz önünde bulundurularak güncel örneklerle anlatıldı.ÖNCELİĞİMİZ SAĞLIKAntalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, çoğunlukla tarım sektöründe faaliyet gösteren üye işyerlerinde çalışanların bir çok risk ile karşı karşıya bulunduğunu belirterek, alınacak küçük önlemlerle işyeri yaralanmalarının en aza indirilebileceğini kaydetti. Yaşanan kazalarda ilkyardımın hayat kurtardığını, sakatlıkları en aza indirdiğini belirten Çandır, "Bu anlayışla, üyemiz işyerlerinde çalışanlara yönelik ilkyardımcı eğitimi programı düzenledik. Önceliğimiz sağlık" dedi.

Detaylar...

ATB LİSESİNİN MEZUNİYET GURURU
Antalya Ticaret Borsası Ticaret Meslek Lisesi 14. dönem mezuniyet töreni, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Ersan, ATB Meclis Üyesi Ragıp Gök, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Törende öğrencilere seslenen ATB Başkanı Ali Çandır, mezuniyet törenlerinin kendisini en mutlu eden programlar olduğunu söyledi. Çandır, "Gençliğin gözünde gördüğüm ışık, bu gönderden Türk Bayrağı nın inmeyeceği, Atatürk ilke ve devrimleriyle Cumhuriyete sahip çıkılacağının en güzel kanıtıdır. Bu nedenle mezuniyet törenleri beni çok mutlu ediyor" diye konuştu. Öğrencileri yetiştiren aileleri ve öğretmenlerine emekleri nedeniyle teşekkür eden Çandır, "Rekabetin çok yoğun olduğu hayat koşullarında gençlerimize şans ve başarı diliyorum" dedi. ATB DEN ÖĞRENCİLERE TABLET Antalya Ticaret Borsası, okulu dereceyle bitiren öğrencilere tablet bilgisayar hediye ederken, çocukları yetiştiren aile ve öğretmenlerine çiçek verdi. Okul Müdürü Cahit Öztürk de eğitime katkılarından dolayı ATB Başkanı Ali Çandır a teşekkür plaketi sundu.Geleneksel hale gelen pilav ikramıyla başlayan törende, mezun olan öğrencilerin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Atatürk ün Gençliği Hitabesi ve gençliğin Ata ya cevabının yer aldığı programda, "İl Göz Ağrısı Annem" adlı şiir dinletisi sunuldu. Katılımcılar, Bayrak Flama Teslim törenini ayakta alkışlayarak izledi. Yaş kütüğüne plaket çakma törenin ardından, mezunlara başarı belgesi verildi. Program kep atma töreniyle son buldu.

Detaylar...

ATB MAYIS AYI MECLİSİ TOPLANDI
Antalya Ticaret Borsası Mayıs ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında yapıldı. Soma daki maden faciasında yaşamını kaybeden maden işçilerine Allah tan rahmet dileyen Kayan, "Böyle bir acıyı Allah bir daha göstermesin" dedi. ATB Meclis üyeleri yaşamını yitiren madenciler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu. Yönetimin 1 aylık çalışması hakkında meclis üyelerini bilgilendiren ATB Başkanı Ali Çandır, Hayvan Borsası ve Zeytinpark la ilgili de bilgi verdi.ÇANDIR DAN İŞ GÜVENLİĞİ UYARISISoma da yaşamını yitiren işçilere Allah tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileyen Ali Çandır, iş güvenliğinin önemini vurguladı. Soma faciasından alınması gereken dersler bulunduğunu kaydeden Çandır, "Umuyorum ki bu dersleri alırız" dedi. "Kanun yapmakla bu iş bitmiyor" diyen Çandır, eğitim ve etkili bir kontrol mekanizmasıyla kazaların en aza indirilebileceğini söyledi. Çandır, "Maalesef zaman zaman fiyatı öncelik alıyoruz, aslında insan hayatını öncelik almalıyız. Can güvenliği söz konusu olunca masraftan kaçmamamız lazım. Herkes işyerinde evinde insan odaklı önlemlerini almalıdır" diye konuştu. TOBB un Soma için yardım kampanyası başlattığını hatırlatan Çandır, ATB nin de bu kampanyaya katılmasını istedi. Meclis üyeleri oybirliğiyle Soma için başlatılan yardım kampanyasına katılma kararı aldı.

Detaylar...

ATB DEN AESOB A ZİYARET
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan ile birlikte göreve ikinci kez seçilen Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok u ziyaret etti. AESOB un Antalya için önemli bir kuruluş olduğuna dikkat çeken Çandır, Sevimçok a başarılar diledi. Kurumlar arası işbirliğinin önemini belirten Çandır, bu yıl 5 incisi yapılacak Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı nda AESOB u görmek istediklerini kaydetti. KERMESLER ESNAFA ZARAR VERİYOR AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, ziyareti nedeniyle Ali Çandır a teşekkür etti. Kurumlar arası işbirliğine inandığını ifade eden Sevimçok, Yöresel Ürünler Fuarı nda da yer almak istediklerini bildirdi. Antalya da ticaretin önemine dikkat çeken Abdullah Sevimçok, esnafın en önemli sorunlarından birinin sergi ve ürün tanıtım günleri adı altında yapılan organizasyonlar olduğuna dikkat çekti. Özellikle okulların kapanma dönemlerinde sayısı artan kermes türü etkinliklerin hem gıda güvenliği açısından hem ekonomik açıdan esnafa zarar verdiğini belirten Sevimçok, "Bu etkinlikler mutlaka belli kurallarla yapılmalı ve zaman sınırlaması konulmalı" dedi. Sevimçok, bu konuda yerel yönetimlere büyük görev düştüğünü kaydetti. Gıda güvenliğine uygun olmayan ürünlerin satıldığı sergi ve ürün tanıtım günleri adı altında yapılan organizasyonların esnafa büyük zarar verdiğini kaydeden Ali Çandır da bu organizasyonların belli kurallar çerçevesinde yapılması ve denetlenmesi gerektiğini vurguladı.

Detaylar...